تازه های سئو

بهبود محتوای بی کیفیت و یا حذف آن محتوا؟

گوگل: بهبود محتوای کم کیفیت بهتر از حذف آن است

John Mueller از گوگل در هنگام انجام یک جلسه گوگل وبمستر در مورد اینکه با محتوای کم کیفیت چه باید کرد، هر گونه سردرگمی در این زمینه را از بین برد.
اولا، مولر عمدا یک تعریف کاملا غیر فنی از محتوای کم کیفیت ارائه می دهد:
اینگونه که، به طور کلی هنگامی که با محتوای کم کیفیت سر و کار داریم، به اسن معنی است که وب سایت شما چیزی و مطلبی در مرد یک مطلب خاص مانند سئو سایت ارائه می دهد، اما این مطلب آنگونه که باید خوب نیست. ”
اگر مشکل محتوای بی کیفیت به چشمتان خورد چه باید کرد؟؟ بر اساس گفته مولر دو رویکرد کلی وجود دارد، بنابراین قبل از بررسی این دو مورد، عجله نکنید و مطلب را حذف نکنید.
بهترین راه این است که محتوا را در جایی که هست حفظ کنید و آن را بهبود بخشید.

 

“دو روش برای این کار وجود دارد. در روش اول می توانید مطالب و یا مطلب خاص مورد نظر خود را بهبود ببخشید، از نظر من، اگر بتوانید محتوای خود را بهبود ببخشید، احتمالا بهترین روش ممکن است. “

واقعا نگاهی به اینکه چرا و به چه دلیل مطلب مورد نظر را در وهله اول منتشر کردید بیندازید. اگر هدفی مشخص و خاص داشته است، اطمینان حاصل شود که ارزش آن نه تنها کم نمیشود بلکه افزایش پیدا میکند.

“شما به وضوح دلیلی برای قرار دادن این مطلب داشتید، در حال حاضر در خصوص محتوایی که قرار داده اید جدی باشید و اطمینان حاصل کنید که همچنان مفید باشد مفید است.”

تولید محتوا در سئو، فقط سئو

میلر می افزاید که ممکن است شرایط خفیفی وجود داشته باشد که در آن شرایط حذف محتوای یک گزینه بهتر است.
گاهی اوقات شما ممکن است قادر به بهبود محتوای بی کیفیت نباشید، شاید آن محتوا به شکل غیر قابل باوری بی کیفیت باشد، و یا حتی شاید مطلب مربوط به آن محتوا دیگر بروزرسانی نمیشود و در نتیجه قادر به آپدیت آن محتوای به خصوص نیستیم.
مولر توصیه می کند به جای بهبود بخشیدن برخی جملات خاص در آن مطلب و ویرایش نکردن بقیه مطالب، اولا پیوسته و مدام ویرایش را انجام دهید و همچنین این ویرایش محدود به عوض مردن کلمه خاص و جایگزینی با کلمه دیگر و یا عوض کردن یک جمله به خصوص از سایت نباشد.
خب! تصمیم نهایی با شماست.

تیم فقط سئو در جهت یاری رساندن با کیفیت به شما عزیزان حداکثر تلاش خود را میکند، تولید محتوای با کیفیت یکی از مهمترین جنبه های بهبود رنکینگ سایت و سئو سایت میباشد. اگر محتوایی با کیفیت کم در سایت شما وجود دارد که می تواند بهبود یابد – انجام دهید. اگر نمیتوانید از شر آن خلاص شوید.

برچسب ها

سجاد

عاشق تکنولوژی، علاقمند به سئو و دیجیتال مارکتینگ از نوع وایت هت، مهندس و کارشناس نفت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن